Loeng “Appi, mu laps läheb varsti kooli?!”

Selle aasta esimene Lapsevanema kooli loeng toimub 23.09 kell 18.00 Väike Päike lasteaias Viimsis. Loengut salvestatakse ja hiljem on seda võimalik järelvaadata DigiLa lehel Lapsevanema kooli alamenüüst otsides.

Teemal kuidas last kooliks ette valmistada oleme kutsunud rääkima kaks oma ala spetsialisti.

Margit Rüsse on Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi algklasside õpetaja ja digila. eu virtuaalse eelkooli programmi looja:
Kui õpetajaks saad pooljuhuslikult, aga jääd sellele alale, sest mõistad, et inspiratsiooni saad sa lastelt, siirus tuleb lastelt ja huumori eest piletit eraldi stand up komöödiale ostma ei pea, sest nalja saab iga päev.
Mari Sooalu on pikaaegse lasteaiaõpetaja kogemusega Viimsi lasteaia tegevjuht:
Unistustel on suur jõud kunagi ka teoks saada, minu unistus saada õpetajaks oli juba päris pisikese tüdrukuna. Ja täna võin öelda, et olles juba pea pool elu seda tööd teinud on see parim unistus, mis ühel väikesel inimesel tekkida sai.

Lapsevanematel on võimalik loengu pidajatele küsimusi esitada ja oma kogemusi jagada.

Registreerimine: SIIN kuni 22.09.

NB! Palume tulla kohapeale ainult tervena, hiljem on võimalik loenguid ka järelvaadata. Kontrollitakse kehtiva immuniseerimistõendi olemasolu. Enne loengut on kohapeal võimalik teha ka kiirtest. Kiirtesti hind on 3 eurot. Testi tegemiseks palume tulla kohale 15 minutit varem.

Loeng “Appi, mu laps läheb varsti kooli?!”

Registreerimine