Eelkooli programm “Valmistume kooliks”

 
Play Video

DigiLa pakub lapsele võimaluse kodust lahkumata sukelduda põnevasse õpimaailma.

Õpe on üles ehitatud etapiviisiliselt lihtsamast keerulisemaks. Alguses avastame häälikute, tähtede, numbrite ja arvude põnevat maailma. Seejärel lähme seilame sõnade- ja lausetemeres. Uurime kindlasti, mis on peidus meie peades: nuputame, avastame, katsetame! Lisaks tegeleme pidevalt väärtuskasvatusega – sotsiaalne intelligentsus on oluline oskus, mida ei saa tähelepanuta jätta. Arendame loovust, analüüsioskust, funktsionaalset lugemist. See saab olema üks vahva retk!

Programmi kasutamine on lapsesõbralik ja lihtne. Selged juhised annab õpetaja lühikestes videotes enne töölehtede täitmist.

Ained:

  • Inimeseõpetus
  • Eesti keel
  • Matemaatika
  • Loodusõpetus

Lisaks jagame liikumissoovitusi ja toredaid nippe käeliseks tegevuseks.

DigiLa eelkooli programmi, videod ja töölehed on loonud Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi algklasside õpetaja Margit Rüsse. Margitil on nii eelkoolis kui algklassides õpetajana kogemust 15 aastat. Tema loodud programm aitab last ette valmistada mistahes kooli katseteks ning võimaldab lapsevanemal ise valida õpetamise tempo ja koha, lähtudes lapse võimetest ja huvidest.

Pakume võimalust osta eelkooli programmi täies mahus, etappide kaupa või valdkonniti. Samuti ilmuvad töövihikud, millesse oleme koondanud parima valiku allalaetavatest töölehtedest.

Valmistume kooliks programmi materjalid ilmuvad järk-järgult perioodil september-november 2021.

Oled väga oodatud õppima koos meiega!

Eelkooli programm pakettidena

 

Algajad

Hind 50€

Keskmine

Hind 50€

Edasijõudnud

Hind 50€

Kogu eelkooli programm

Hind 150€