Eelkooli programm “Valmistume kooliks”

 

NB! Programmi materjalid on hetkel ettevalmistamisel ja ilmuvad augustis 2021.

DigiLa pakub lapsele võimaluse kodust lahkumata sukelduda põnevasse õpimaailma.

Õpe on üles ehitatud etapiviisiliselt lihtsamast keerulisemaks. Alguses avastame häälikute, tähtede, numbrite ja arvude põnevat maailma. Seejärel lähme seilame sõnade- ja lausetemeres. Uurime kindlasti, mis on peidus meie peades: nuputame, avastame, katsetame! Lisaks tegeleme pidevalt väärtuskasvatusega – sotsiaalne intelligentsus on oluline oskus, mida ei saa tähelepanuta jätta. Arendame loovust, analüüsioskust, funktsionaalset lugemist. See saab olema üks vahva retk!

Programmi kasutamine on lapsesõbralik ja lihtne. Selged juhised annab õpetaja lühikestes videotes enne töölehtede täitmist.

Ained: matemaatika, emakeel, loodus ja väärtuskasvatuse ehk inimeseõpetus. Lisaks jagame liikumissoovitusi ja toredaid nippe käeliseks tegevuseks.

DigiLa eelkooli programmi, videod ja töölehed on loonud Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi algklasside õpetaja Margit Rüsse. Margitil on nii eelkoolis kui algklassides õpetajana kogemust 15 aastat. Tema loodud programm aitab last ette valmistada mistahes kooli katseteks ning võimaldab lapsevanemal ise valida õpetamise tempo ja koha, lähtudes lapse võimetest ja huvidest.

Pakume võimalust osta eelkooli programmi täies mahus, etappide kaupa või valdkonniti. Samuti ilmuvad töövihikud, millesse oleme koondanud parima valiku allalaetavatest töölehtedest.

Programmi materjalid on hetkel ettevalmistamisel ja ilmuvad augustis 2021.

Oled väga oodatud õppima koos meiega!