Väike Päike Koolituskeskus OÜ (DigiLa) Kasutustingimused

Kehtiv alates 18.08.2020

1. Üldtingimused

1.1. Käesolevates kasutustingimustes tähistab „Väike Päike Koolituskeskus OÜ“ (edaspidi „meie“) eelkõige Väike Päike Koolituskeskus OÜ, mis on veebisaidi www.digila.eu peamine haldaja.

1.2. Pakume isikupärastatud tellimisteenust, mis võimaldab meie liikmetel pääseda juurde virtuaalsetele huviringidele, koolitustele, nõustamisteenusele ja muule veebisisule, mis on voogesitatud või millele on Interneti teel tagatud juurdepääs näiteks teleri, arvuti, nutitelefoni või muude seadmete kaudu.

1.3. Käesolevad kasutustingimused reguleerivad meie teenuste kasutamist. Käesolevates kasutustingimustes tähendab “meie teenus” või “teenus” isikupärastatud teenust, mida pakume meie originaalsisule, aga ka kogu meie teenusega seotud sisule ja tarkvarale juurdepääsu saamiseks.

2. Müük

2.1. Kõigi toodete ja veebisisu ostmisel kehtivad kasutustingimused, mis soovitatakse klientidel enne ostu sooritamist hoolikalt läbi lugeda.

2.2.Kõigi toodete, koolituste, videote ja muu veebisisu suhtes kehtib autoriõiguse kaitse. Iga selline üksus litsentsitakse ainult ühele kasutajale. Teil ei ole lubatud toodet / tooteid ( ja / või nendega seotud kasutajanime / paroole) kopeerida, levitada, jagada ja / või üle anda kolmandale osapoolele või isikule.

2.3.Kõik toodete ja veebisisu ostu-müügi tehingud tehakse kontrollitud makseväravate kaudu. Need makseväravad on ohutud ja turvalised igat tüüpi krediitkaartide ja deebetkaartide kasutamiseks erinevates riikides ning me ei salvesta selle protsessi ajal teie andmeid.

2.4.Meie juures tellimust tehes kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane (või et teil on vanemate luba meilt osta) ja nõustute tingimustega, mis kehtivad kõigile veebisaidil www.digila.eu tehtavatele tellimustele. Ükski kasutustähtaeg ei mõjuta teie seadusest tulenevaid õigusi. Muud tingimused või kasutustingimuste muudatused ei ole siduvad, kui sellega ei kaasne kirjalikku kokkulepet.

3. Maksed ja tagasimaksed

3.1. Kõiki makseid haldab kolmanda osapoole kontrollitud maksevärav Stripe.

3.2.Kõik maksesummad on esitatud eurodes, kuna see on meie asukohamaa valuuta. Me ei vastuta rahvusvaheliste valuutade tasude erinevuste eest. Kõikide veebisaidil www.digila.eu töödeldud tehingute eest võetakse kliendilt tasu ekvivalentses summas vastuvõtjariigi vääringus euro hinna kohta. Kõik valuuta konverteerimine ja nende arvutused makse kaudu tehakse Stripe kaudu.

3.3. Kui soovite loobuda tugiteenuste broneeringust ja teavitate tugispetsialisti sellest ette vähemalt 1 tööpäeva, on teil õigus paluda broneerimistasu tagasimakset. Tagasimakse tehakse teie kontole 3 tööpäeva jooksul. Summast arvatakse maha maksekeskuse teenustasu 1,50€, mis ei kuulu tagastamisele.

4. Turundus

4.1. www.digila.eu jätab endale õiguse kasutada enda teenuste veebiturul turundamiseks Google Analytics süsteemi. Kolmandate osapoolte pakkujad, sealhulgas Google, võivad teile näidata meie reklaame erinevatel veebilehekülgedel.

5. Lisainformatsioon

5.1. Jätame endale õiguse muuta mis tahes teavet, sealhulgas, kuid mitte ainult, hindu, tehnilisi kirjeldusi, ostutingimusi ja tootepakkumisi ilma ette teatamata.

6. Kasutustingimuste muutmine

6.1. Kasutustingimustes võib tekkida muudatusi. Kõikidest muudatustest teavitatakse teid e-kirja või teatise teel meie veebisaidil.

6.2.Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust e-posti aadressil digila@digila.eu.