iRobot RT1 Root Coding robot

See esmaklassiline haridusrobot nimega IRobot Root RT1 peidab endas nii paljut, mida avastada. Selle roboti iseloomustamiseks jaoks jääb sõnadest väheks, aga siiski proovime Teile tutvustada seda ägedat sõpra.

Root on kujundatud ka neile, kes veel ei oska lugeda. Soovitame alates neljandast eluaastast, ning ülemist vanusepiiri polegi.

Rootiga on matemaatika ja arvutitunnid lõbusamad ja kaasahaaravamad, kui kunagi varem! Õppida programmeerima pole veel kunagi olnud nii lõbus ja kaasahaarav! Rooti saab kasutada Android, iOS, macOS, Windows ja Chrome OSil.

Komplekti kuulub: 1 Root robot, laadimiskaabel, 1 puhastuslapp, 2 markerit, kleepsud sihtkoha tähistamiseks või väljaku kujundamiseks, 1 volditav lamineeritud valge väljak (1 ruudu külje pikkus 16 cm), juhuks, kui valget tahvlit ei ole.

Koostööpartner: Robomiku

Matatalab Lite

Kes oleks uskunud, et nii väikese roboti tegevust juhib nii palju erinevaid andureid. Selle robotiga puhkavad silmad ja meeled on ärksad. Varajane kogemus pole tähtis – igaüks saab Matatalab Lite kasutamise kiiresti selgeks.

Matatalab Lite on sobilik vanusele 3+.

Kasuta Robomiku erinevaid Matatalab õppeväljakuid või meisterda ise ja kasuta robotit ka õppetegevustes. See robot ei ole lihtsalt puldiauto.

Matatalab Lite robotit saab juhtida kolmel erineval viisil:

  • Kontrollrežiim
  • Progerežiim
  • Andurirežiim

Lapsed saavad väga lihtsalt kontrollida roboti liikumist. Kontrolleri kaudu on võimalus sisestada käskude rida. Anduritega on võimalik panna robot reageerima valgusele ja teatud värvidele ning takistustele teel.

Toredat uudistamist!

Koostööpartner: Robomiku

RoboBloq rong

Ei mingit ekraani, puidust rööbastest laotud raudtee ja rong, mis pakub nii palju avastamist ja mängulusti! Rongi programeerimiseks on 19 värvikleebist, millest igal oma ülesanne. Paiguta kleebis sinna kuhu soovid ja vaata, mida rong, teeb kui sellest üle sõidab.

Sobilik lastele vanuses 3-8.

  • värvianduriga tuvastatav tegevus
  • mängib muusikat
  • oskab vältida takistusi
  • järgneb su käele

Tahad, et rong sõidaks kiiremini, puhu vilet, nagu hakkaks rong jaamast lahkuma ja vaata mis juhtub! Mängi koos sõpradega, sest seltsis on lõbusam!

Koostööpartner: Robomiku

Qobo – eestikeelne programmeeritav robotigu

Qobo on ekraanivaba  programmeerimist õpetav interaktiivne robot.

Sobilik lastele vanuses kolm kuni kaheksa eluaastat. Selle kaartidel põhinev ülesehitus ja mängulised ülesanded arendavad laste loogilist mõtlemist ning samal ajal annavad võimaluse oma kätega tegutseda.

Qobo’t on lihtne kasutada, see on intuitiivne ja ekraanivaba STEM- hariduslik õppevahend.

Vanusele 3-8

  • Programmeerimine läbi puslekaartide.
  • 3 mängurežiimi (puslerada, kaartide skännimine ning huvilistele ka arvutis programmeerimise võimalus).
  • Ja mis kõige tähtsam – Robomikust tellides saavad haridusasutused Qobo teo, mis räägib eesti keeles!

Eesti helindusega Qobo on autoriõigusega kaitstud. Helinduse muutmine, kopeerimine ja levitamine ilma Robomiku loata ei ole lubatud.

Koostööpartner: Robomiku