0(0)

Podcast: “Terved hambad terveks eluks”

  • Vanusegrupp: täiskasvanud

Kirjeldus

Sinu ees on Digila, Väikese Päikese ja Viimsi valla koostöös valmiva lapsevanema kooli podcastide teise hooaja III saade. Igas osas keskendume ühele lapse arenguga seotud teemale ja vestleme oma ala spetsialistiga. 

Kui eelmise hooaja üks enim kuulatumad saateid oli perearst Kristi Otsmaaga ja teemaks, kuidas laste immuunsust sellisel sügis-talvisel pimedal ja sombusel ajal tugevdada, et lapsed ja ka lapsevanemad tervemad püsiksid. Siis selle hooaja kolmandasse saatesse olen kutsunud hambaarst Maria Stien Roometsa ja räägime suutervisest ja -hügieenist, mis on ju ka otseselt seotud nii elukvaliteedi kui üldise tervisega. 

Saates keskendume kolmele perioodile: beebid esimeste piimahammastega, väikelapsed kuni esimeste hammaste vahetumiseni ning eelteismelised ja noorukid, kel suus nii piima- kui jäävhambaid ja lõpuks vaid jäävhambad.

Kuula saadet ja saa teada, millist hambapastat valida, kui kaua lapsel ise hambaid pesta, kui pikad peaksid olema toidukordade vahed ja palju muud olulist! Lapsevanem, Sina lood lapsele positiivse kogemuse hambaarstiga ja paned aluse elukestvale heale suuhügieenile. Ära alahinda enda panust.

 

Õpieesmärgid

  • Lapsevanemad
  • Õpetajad

Videotunni / koolituse sisu

Koolitaja

DigiLa

0 (0 hinnangut)

199 Koolitust

Tasuta

Sihtrühm

  • Lapsevanem
  • Õpetaja